Volání naděje

www.volaninadeje.cz

 

Hlavní menu

VOLÁNÍ NADĚJE
KOMIKSY
PRO ŠKOLY
POHÁDKOVÁ CD
OSOBNOSTI
REFERENCE
TÁBORY PRO DĚTI
KONTAKT

Poslední články

Anketa

Stali jste se někdy obětí šikany?
ano, několikrát
34%
ano, jednou
33%
ne, nikdy
33%
Celkem hlasů: 19765
  Rychlé hledání

Monika Žídková si zahrála policistku

Právě jsme dofotili komiks, ve kterém si Miss ČR Monika Žídková zahrála policistku městské policie. Příběh se stane součástí nově chystaného balíčku výchovných foto-seriálů, který vyjde v září letošního roku.

Nový komiks se jmenuje Pedofil u školy a řeší nebezpečí, se kterým se žáci základních škol a studenti středních škol mohou velmi často setkat. Neznámý muž v něm ohrožuje a napadá nezletilé dívky, pod cizí identitou navazuje známosti na internetu a je nebezpečný svému okolí.

Kromě Moniky Žídkové se v příběhu v roli učitelky objeví také starostka městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky Liana Janáčková a žáci Základní školy Gen. Janka. Ostravské městské policii děkujeme za zapůjčení policejní uniformy.

Fotografie

Pedofil u školy 1 Pedofil u školy 2 Pedofil u školy 3 Pedofil u školy 4 Pedofil u školy 5 Pedofil u školy 6 Pedofil u školy 7 Pedofil u školy 8 Pedofil u školy 9
Homepage                  Archiv článků                  Vyhledej článek                  Napište nám                  Registrace