Volání naděje

www.volaninadeje.cz

 

Hlavní menu

VOLÁNÍ NADĚJE
KOMIKSY
PRO ŠKOLY
POHÁDKOVÁ CD
OSOBNOSTI
REFERENCE
TÁBORY PRO DĚTI
KONTAKT

Poslední články

Anketa

Stali jste se někdy obětí šikany?
ano, několikrát
34%
ano, jednou
33%
ne, nikdy
33%
Celkem hlasů: 19763
  Rychlé hledání

VOLÁNÍ NADĚJE

CÍLE OBČANSKÉHO SDRUŽENÍ VOLÁNÍ NADĚJE

Cílem našeho sdružení je prostřednictvím výchovně-vzdělávacích komiksů ukázat a upozornit na problémové situace v životě dětí a mládeže, poskytnout finanční podporu těm, kteří ji v danou chvíli potřebují a naučit obyvatele naší republiky zajímat se o ostatní.

CD nosiče vydáváme pravidelně. Nabízíme je školám a školským zařízením jako preventivní doplněk k učivu, přičemž výtěžek z prodeje věnujeme konkrétním dětem a institucím, které s dětmi a mládeží pracují, získané finanční prostředky rovněž používáme na úhradu nákladů souvisejících s organizováním letních táborů pro děti bez rodičů, nemocných dětí nebo dětí ze sociálně slabého prostředí.

VÝZNAM FOTO-SERIÁLŮ

1) Na výrobě komiksů se pravidelně podílí mnoho dětí, pro které je práce na projektu zajímavou mimoškolní aktivitou a velkou zkušeností (učení se scénáře, fotografování, herecké výkony atd.)

2) Z distribuce CD nosičů získáváme finanční prostředky, které můžeme smysluplně využít ve prospěch dětí a na pomoc potřebným.

3) Čtenáři komiksů v nich mohou nalézat skryté návody na řešení nejrůznějších životních situací, jedná se o odborníky doporučovaný doplněk k učivu sloužící jako pomůcka při prevenci sociálně-patologických jevů.

4) Příběhy na CD jsou psány v několika jazycích, kromě ČESKÉHO zpravidla ještě v ANGLIČTINĚ. Čtenáři tak mohou procvičit své jazykové znalosti a podpořit tak svou případnou výuku.

Související dokumenty

Stanovy sdružení
Objednávka kompletní série balíčků
Homepage                  Archiv článků                  Vyhledej článek                  Napište nám                  Registrace