Volání naděje

www.volaninadeje.cz

 

Hlavní menu

VOLÁNÍ NADĚJE
KOMIKSY
PRO ŠKOLY
POHÁDKOVÁ CD
OSOBNOSTI
REFERENCE
TÁBORY PRO DĚTI
KONTAKT

Poslední články

Anketa

Stali jste se někdy obětí šikany?
ano, několikrát
34%
ano, jednou
33%
ne, nikdy
33%
Celkem hlasů: 19763
  Rychlé hledání

Letní tábor 2012

V roce 2012 jsme pro děti z dětských domovů a sociálně slabého prostředí uspořádali speciální letní tábor. Uskutečnil se ve Starých Hamrech na chatě Švarná Hanka ve dnech 3. - 12. srpna a zúčastnilo se jej celkem 29 dětí z celé Moravy.

Společně s dětmi na táboře byla jako oddílová vedoucí i mluvčí ostravského magistrátu Andrea Vojkovská a také předseda naší organizace Patrik Hujdus, který je hlavním organizátorem celé akce. „Letní tábory připravujeme pro sociálně znevýhodněné děti již několik let. Každoročně se pro ně snažíme zajistit takový program, aby na něj mohly  ještě dlouho po prázdninách vzpomínat. Kromě běžných táborových aktivit, her a soutěží za námi přijíždějí speciální hosté, kteří s dětmi tráví část dne. Bývají to herci, tanečníci, zpěváci a další umělci nebo jiní odborníci z mnoha oborů,“ řekl Patrik Hujdus a dodal, že za dětmi přijel také kouzelník Kuba Vosáhlo, promotým Hitrádia Orion, moderátor rádia Kiss Morava Patrik Mácha, členové taneční skupiny Beat Up, cvičitelka aerobiku, hasiči, strážníci, pracovníci Českého červeného kříže a také starostka městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky Liana Janáčková.

Děti si tak užily nejen hodně zábavy, ale na čerstvém vzduchu v prostředí beskydských hor se díky táborovým hostům dozvěděly i mnoho užitečných informací a získaly nové zkušenosti.

Rádi můžeme potvrdit, že podobnou akci uspořádáme i v příštím roce. Už máme termín, další tábor se uskuteční ve dnech 16. - 25. srpna 2013. 

Podívejte se na deníky jednotlivých oddílů. Je v nich podrobně zapsán samotnými táborníky, co všechno na táboře dělali.

Letní tábor VOLÁNÍ NADĚJE 2012 byl realizován za podpory města Tišnova. Děkujeme!

Fotografie

TABOR2012_182

Související dokumenty

Tisková zpráva
Oddílové deníky
Homepage                  Archiv článků                  Vyhledej článek                  Napište nám                  Registrace