Volání naděje

www.volaninadeje.cz

 

Hlavní menu

VOLÁNÍ NADĚJE
KOMIKSY
PRO ŠKOLY
POHÁDKOVÁ CD
OSOBNOSTI
REFERENCE
TÁBORY PRO DĚTI
KONTAKT

Poslední články

Anketa

Stali jste se někdy obětí šikany?
ano, několikrát
34%
ano, jednou
33%
ne, nikdy
33%
Celkem hlasů: 19765
  Rychlé hledání

Prevence v komiksech pro Frýdek-Místek

V těchto dnech pracujeme na dokončení projektu pro Městskou policii Frýdek-Místek, v rámci kterého 100 škol a školských zařízení z Frýdku-Místku a okolí získá zdarma nejnovější sérii preventivních komiksů. Témata tří příběhů vychází z výsledků průzkumu realizovaného mezi odborníky na prevenci a z aktuální situace v oblasti rizikového chování dětí a mládeže ve městě Frýdek-Místek.

Vybrány byly následující okruhy: ALKOHOL, ŠIKANA, KYBERŠIKANA a SEXUALITA DOSPÍVAJÍCÍCH DĚTÍ. 

Děkujeme tímto Bc. Lence Biolkové, manažerce prevence kriminality Městské policie Frýdek-Místek a Mgr. Zdeňce Neníčkové, metodičce prevence Pedagogicko-psychologické poradny Frýdek-Místek za podporu, konzultace a spolupráci při výrobě scénářů jednotlivých příběhů a příběhů samotných, děkujeme také pedagogům, žákům a studentům Základní školy "Osmička", 2. Základní školy na ulici J. Čapka a Střední školy gastronomie, oděvnictví a služeb Frýdek-Místek, kteří v jednotlivýcho komiksech účinkovali. 

Fotografie

PREVENCE_FM8 PREVENCE_FM7 PREVENCE_FM6 PREVENCE_FM5 PREVENCE_FM4 PREVENCE_FM3 PREVENCE_FM2 PREVENCE_FM1
Homepage                  Archiv článků                  Vyhledej článek                  Napište nám                  Registrace