Volání naděje

www.volaninadeje.cz

 

Hlavní menu

VOLÁNÍ NADĚJE
KOMIKSY
PRO ŠKOLY
POHÁDKOVÁ CD
OSOBNOSTI
REFERENCE
TÁBORY PRO DĚTI
KONTAKT

Poslední články

Anketa

Stali jste se někdy obětí šikany?
ano, několikrát
34%
ano, jednou
33%
ne, nikdy
33%
Celkem hlasů: 19762
  Rychlé hledání

Michal Foret v roli tělocvikáře

V Havířově se v květnu uskutečnilo focení nového foto-seriálu.

Do příběhu se nám podařilo zajistit jako účinkujícího hosta finalistu soutěže Česko hledá Superstar zpěváka Michaela Foreta.

Samotné focení probíhalo na Základní škole Gorkého a za možnost využít prostory školy pro zajištění snímků děkujeme panu řediteli školy Zaťkovi. Speciální poděkování také patří panu učiteli Jeklovi, který celou realizaci na škole domluvil, stejně tak jako spolupráci s Michaelem Foretem.

Téma tohoto foto-seriálu bylo "CIGARETY". U focení byli přítomni i novináři z Havířovského Deníku, také zástupci videokroniky města Havířova. V průběhu následujících dnů Vám na těchto místech představíme některé z fotografií z příběhu.

Za spolupráci při výrobě foto-seriálu také děkujeme Havířovské nemocnici, která nám umožnila fotit některé záběry přímo na jednom ze svých oddělení. Poděkování rovněž patří zaměstnancům a moderátorům Hitrádia ORION, kteří se velmi ochotně ujali některých z jednotlivých rolí v příběhu.

Fotografie

Foret1 Foret2 Foret3 Foret4 Foret5 Foret6 Foret7 Foret8 Foret9

Soubory ke stažení

Havířovský deník 23. května 2008 (velikost: 865kB, typ: PDF)
Homepage                  Archiv článků                  Vyhledej článek                  Napište nám                  Registrace