Volání naděje

www.volaninadeje.cz

 

Hlavní menu

VOLÁNÍ NADĚJE
KOMIKSY
PRO ŠKOLY
POHÁDKOVÁ CD
OSOBNOSTI
REFERENCE
TÁBORY PRO DĚTI
KONTAKT

Poslední články

Anketa

Stali jste se někdy obětí šikany?
ano, několikrát
34%
ano, jednou
33%
ne, nikdy
33%
Celkem hlasů: 19765
  Rychlé hledání

KOMIKSY

Vyrábíme tématicky zaměřené komiksy ze současného života dětí a mládeže, ve kterých jsou skryté návody jak řešit různé životní situace a problémy. Scénáře vytváříme na základě pravdivých příběhů jednotlivých osob, které se s námi o své příběhy dělí. Upravujeme je do čtivé podoby a zabezpečujeme nafocení potřebných fotografií vykreslujících průběh děje jednotlivých příběhů.

Na realizaci focení se podílejí děti z České republiky (pochopitelně se souhlasem a asistencí rodičů nebo zákonných zástupců).

Příběhy jsou určeny pro věkovou kategorii v rozmezí 10 - 18 let, přičemž doporučujeme, aby si je četli i dospělí. I jim totiž mohou některé okamžiky připadat povědomé, známé, a nebo v určitých případech i podnětné.

Naše výchovně vzdělávací foto-seriály jsou preventivním týmem Krajského úřadu Moravskoslezského kraje složeného z okresních metodiků prevence sociálně patologických jevů doporučeny jako preventivní pomůcka v rámci působení na žáky a studenty základních a středních škol.

Objednávka preventivních komiksů

Položky označené (*) jsou povinné.
@ (*) Email
(*) Jméno
(*) Škola
(*) IČ
(*) Ulice
(*) Město
(*) PSČ
Balíček 1
Balíček 2
Balíček 3
Balíček 4
Balíček 5
Balíček 6
Balíček 7
Balíček 8
Balíček 9
Balíček 10
Balíček 11
Balíček 12
Pozn.
(*) Platba

Fotografie

CD7_brigada_6 CD7_soused_2 CD7_znasilneni_1 CD8_policista_4 CD8_sebevrazda_5 CD8_utocnici_4
Homepage                  Archiv článků                  Vyhledej článek                  Napište nám                  Registrace