Volání naděje

www.volaninadeje.cz

 

Hlavní menu

VOLÁNÍ NADĚJE
KOMIKSY
PRO ŠKOLY
POHÁDKOVÁ CD
OSOBNOSTI
REFERENCE
TÁBORY PRO DĚTI
KONTAKT

Poslední články

Anketa

Stali jste se někdy obětí šikany?
ano, několikrát
34%
ano, jednou
33%
ne, nikdy
33%
Celkem hlasů: 19763
  Rychlé hledání

Policisté v akci

Při focení několika příběhů s námi spolupracovali příslušníci Městské policie Statutárního města Karviná.

Ve fotoseriálu Násilník pánové Ondra a Michal vystupovali v rolích skutečných policistů, kteří ve spolupráci s dětmi a místními obyvateli dopadli nebezpečného násilníka.

Další příběh, ve kterém opět tito sympatičtí muži zákona hrají se jmenuje Policista. Děj fotoseriálu je o dětech na táboře, které navštíví falešný policista. Zatímco se vydává za skutečného, vykrádá dětem pokoje. Děti a vedoucí na táboře postupně zjišťují, že jde o zloděje a pomocí léčky ho pomohou skutečnému policistovi pomohou dopadnout.

Účinkování městských policistů v příbězích bylo pro nás hodně důležité, zejména díky jejich znalosti kriminální problematiky.

Oba fotoseriály se navíc fotily na letních táboech, které pravidelně pořádáme pro děti z dětských domovů a Klokánků, takže po focení následovala sympatická přednáška o nástrahách, které dětem připravuje každodenní život.

Městské policii Statutárního města Karviná proto za spolupráci velmi děkujeme!

Fotografie

policisté v akci_1 policisté v akci_2 policisté v akci_3 policisté v akci_4 policisté v akci_5 policisté v akci_6 policisté v akci_7 policisté v akci_8 policisté v akci_9

Související dokumenty

Poprask v metru
Bezdomovec hercem
Homepage                  Archiv článků                  Vyhledej článek                  Napište nám                  Registrace