Volání naděje

www.volaninadeje.cz

 

Hlavní menu

VOLÁNÍ NADĚJE
KOMIKSY
PRO ŠKOLY
POHÁDKOVÁ CD
OSOBNOSTI
REFERENCE
TÁBORY PRO DĚTI
KONTAKT

Poslední články

Anketa

Stali jste se někdy obětí šikany?
ano, několikrát
34%
ano, jednou
33%
ne, nikdy
33%
Celkem hlasů: 19763
  Rychlé hledání

Josef Alois Náhlovský v roli školníka

V Ústí nad Labem jsme 18. června 2008 fotili nový foto-seriál. Jeho název je "AGRESE" a čtenářům bude vyprávět o šikaně na škole.

Příběh svou účastí v příběhu okořenil oblíbený bavič pan Josef Alois Náhlovský, který se naprosto jedinečným a sobě vlastním způsobem ujal role školníka. Panu Náhlovskému za jeho pomoc a podporu našeho projektu velmi děkujeme.

Focení probíhalo na ústeckém Gymnáziu dr. Václava Šmejkala a zúčastnili se jej studenti prvního a třetího ročníku. Speciální poděkování patří vedení školy za to, že nám umožnilo realizovat focení a hlavně paní profesorce Gunarové, která vše potřebné na škole domluvila a nakonec se i sama ujala role profesorky v příběhu.

Při výrobě fotografií byl přítomen i zástupce Ústeckého Deníku a díky němu a jeho svolení jsme schopni Vám ukázat nejen některé ze snímků, které nakonec v příběhu uvidíte, ale také fotografické záběry ze zákulisí výroby comicsu.

Fotografie

Náhlovský-3 Náhlovský-1 Náhlovský-2 Náhlovský-4 Náhlovský-5 Náhlovský-6 Náhlovský-7 Náhlovský-8 Náhlovský-9

Soubory ke stažení

Ústecký deník 19. června 2008 (velikost: 625kB, typ: PDF)
Homepage                  Archiv článků                  Vyhledej článek                  Napište nám                  Registrace